Lekári Billovi odrežú cystu z krku!

25. března 2008 v 14:56 | zuz!qa is psycho terapy xD |  novinky,oznami atd´...
(c) tokio-hotel-de.blog.cz
Hamburg - Stanovil pro fanoušky svoje zdraví na hře?
Zpěvák Bill Kaulitz (18) z německé nejúspěšnější rockové kapely "Tokio Hotel" ("Durch den Monsun") se musí podorobit operaci hrtanu!
Lékaři diagnostovali na jeho hlasivkách cystu, která musí být okamžitě odstraněna. Bez operace by mohl být Billův hlas tak silně napaden, že by už nikdy nemusel zpívat.
Kompletně vyprodané Evropské turné s koncerty v Itálii, Švédsku, Slovinsku, Srbsku, Finsku, Dánsku, Norsku a vystoupení v Dortmundu musí být odřeknuty.
OBROVSKÝ ŠOK PRO MILIONY FANOUŠKŮ Z CELÉHO SVĚTA!
"Bill byl již na začátku minulého týdnu se zánětem hlasivek v lékařském ošetření", říká producent a manažer Tokio Hotel, David Jost. " Další vyšetření dokázala, že se na jeho hlasivkách vytovřilo zhuštění, které zabraňuje zlepšení."
Jak může takový vřed vzniknout?
"Většinou tohle onemocnění vznika z přílišného namáhání", říká HNO-lékařka Dr. Julia Vent z univerzitní kliniky v Kolíně. "Když zpěvák příliš hlasitě nebo se špatným nátlakem zpívá, může se vytvořit takové zduření". Pravděpodobně to nastane tehdy, když jsou hlasivky napadnuty infekcí. Cysta na hrtanu je malá bublina, která je naplněna tekutinou. Operace nastává proniknutím trubičky skrz ústa. Pod mikroskopem bude pak cysta s malými ostrými nůžkami odstraněna."
Po operaci musí Bill podstoupit více týdenní rehabilitaci, aby se zabránilo dlouhodobé ztrátě hlasivek.
Producent David Jost: "Velmi doufáme, že fanoušci mají porozumění proto, že Billovo zdraví musí stát v popředí."
Podle zpráv z médii se musí Bill podrobit operaci hlasivek. Tam se v důlsledku infekce vytvořila cysta, která musí být odstraněna. Tahle operace je rutinní zákrok, který se denně dělá na HNO-klinice, je proveden v hluboké narkóze a trva nějak 20-25 minut. Nebezpečí, že se hlas zásahem trvale zhorší, je velmi malé. Zajisté je po operaci týden, kdy musí být hlas v klidu a v dalších týdnech je nezbytná šetrnost, takže zbývající koncertní termíny aktuálního evropského turné a USA turné v dubnu je zrušeno.
Tokio Hotel producent a manažer David Jost doufá: "že fanoušci mají pochopení pro to, že Billovo zdraví musí stát v popředí."
Jakmile budeme mít definitivní informace o Billově zdravotní stavu a dalším průběhu koncertů a dodatečných termínech, budeme vás ihned informovat.
(c) tokio-hotel-de.blog.cz
zdroj: tokiohotel-fanclub.de
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama